Image
Logo

Van Vossen E-Sloep 650

Van Vossen E-Sloep 650 – Ruimte, Kracht en 100% Elektrisch Varen

De Van Vossen E-Sloep 650 is dé elektrische sloep voor wie ruimte, comfort en krachtige prestaties wil combineren met duurzaam varen. Met haar elegante lijnen, stabiele rompvorm en hoogwaardige afwerking is deze 6,5 meter lange sloep perfect voor lange, ontspannen tochten met familie en vrienden. De boot heeft een kruissnelheid van 9 km/h. Deze snelheid houd de boot ook 9 uur lang vol op een acculading. Topsnelheid van de boot ligt tussen de 12 a 13 km/h.

Fluisterstil en krachtig

Uitgerust met een moderne elektrische aandrijving biedt de E-Sloep 650 soepele prestaties en een stille vaarbeleving. U geniet van comfortabel cruisen zonder uitstoot, zonder brandstofkosten en zonder storend motorgeluid. Ideaal voor grachten, meren en open water.

Royale ruimte & comfort

Dankzij de slimme indeling beschikt de sloep over royale zitplaatsen, ruime opbergmogelijkheden en een comfortabele rondzit. Perfect voor gezellige dagen op het water met een groter gezelschap. De stabiele romp zorgt voor minimale golfslag en uitstekende koersvastheid.

Duurzaam & onderhoudsarm

De E-Sloep 650 is gebouwd met hoogwaardige, onderhoudsarme materialen en ontworpen voor jarenlang vaarplezier. Minder bewegende onderdelen betekent minder onderhoud en lagere gebruikskosten.

Laden & Gebruiksgemak

De accu laadt eenvoudig via 230 V en verbruikt ongeveer 7 ampère uit het stroomnet. Bij een volledig lege accu duurt het laden circa 9 uur, zonder dat dit problemen geeft met andere apparaten op dezelfde groep. Elektrische aandrijving vraagt weinig onderhoud. Wilt u meer weten over de beschikbare motoren, accu’s, opties en uitvoeringen? Neem vrijblijvend contact met ons op; wij adviseren u graag.

Deze sloep heeft de volgende standaardspecificaties:

  • Lengte: 6,50 m
  • Breedte: 2,35 m
  • Kruiphoogte: 1,05 m
  • Diepgang: 0,45 m
  • Motorisering: 1 tot en met 8 kW
  • Accucapaciteit: tot 20 kWh 400 Ah
  • Acculader: 30 A

 

Deze boot wordt standaard geleverd met de volgende opties:

  • Zelflozende traanplaatvloer
  • Zwemplateau + zwemtrap
  • Bolders voor landvasten
  • Landvasten
  • Bekerhouders
  • Vlaggenstok + vlag + houder
  • Stootrand
  • Perko luiksluitingen
  • Luxe stuurwiel + stuurinrichting
  • Navigatieverlichting
  • USB-C-aansluiting
  • 12V-aansluiting
  • 10 kWh-accupakket
  • Touchscreendisplay

Keuze in motorisering en verdere opties

Image
Image
Image
Image
Image

Informatie aanvragen